Делегація Майкрософт прибула в Україну з незвичною місією: ось яке символічне місце обрали для візиту

Делегація Microsoft днями прибула до міста Буча на Київщині – одного з найтрагічніших символів російської агресії в Україні. Про це повідомляє Blik.ua з посиланням на допис Бучанської міської ради у Facebook.
Гості зі США відвідали храм святого Апостола Андрія Первозванного. Саме тут поховали десятки жертв окупації, і це місце стало болючим свідченням злочинів, які відбувалися у перші місяці повномасштабної війни.
Заступниця міського голови Аліна Саранюк провела делегацію територією, де в 2022 році було виявлено братські могили.
«Буча стала місцем численних задокументованих воєнних злочинів, які шокували весь цивілізований світ», – наголосила Саранюк.
Представники корпорації Microsoft, зокрема керівники регіональних і глобальних напрямів, висловили глибоку підтримку Україні та вшанували пам’ять загиблих у жахливій трагедії.
Представники Microsoft ознайомлюються з наслідками російських звірств у Бучі. Фото: Facebook / Бучанська міська рада
За словами очевидців, американці були вражені рівнем відновлення міста після жахіть окупації, а також тим, як бучанці продовжують жити, працювати та розбудовувати свою громаду.
«Бучанці обирають залишатися тут, бо це боротьба нашої нації, яка триває століттями. Ми маємо відновлюватися, триматися і стояти до кінця», – підкреслила заступниця міського голови.
- Нагадаємо, Буча – місто на Київщині, яке стало символом жахів російської окупації у 2022 році. Після звільнення від ворога там виявили численні свідчення воєнних злочинів – вбивства мирних мешканців, катування та знищення інфраструктури.
- Події в Бучі шокували світ і стали доказом масштабних злочинів проти цивільного населення.
- Зауважимо, що Microsoft ще у 2022 році оголосила про зупинку всіх нових продажів своїх продуктів і послуг у Росії. Пізніше компанія підтвердила згортання всіх операцій на російському ринку.
Читайте також: Суд звільнив під заставу трьох зрадників із Бучі: як колаборанти вийшли на свободу всупереч закону