«Різко стало зле»: переможниця першого сезону «Холостяка» зробила неочікувану заяву про стан здоров'я
Переможниця першого сезону проєкту «Холостяк» Олександра Шульгіна поскаржилася на проблеми зі здоров'ям та показала фото з машини швидкої допомоги. Про це стало відомо з її сторінки в соцмережі Instagram.
Блогерка розповіла, що відчула сильну втому та м'язову напругу. Ситуація виявилася серйозною, тож не обійшлося без допомоги фахівців, які забрали зірку до машини швидкої. У цей непростий момент поруч із нею був її чоловік, який надавав необхідну підтримку.
«Різко стало зле. Відчула слабкість, втому, напруження в м’язах. Шість годин провели у швидкій», – написала вона.

Олексанра Шульгіна в швидкій. Скрін
Також вона пояснила причини погіршення її стану. За словами Олександри, причиною нездужання стало надмірне навантаження та хронічна нестача відпочинку, що змусило організм вийти з ладу.
«В якийсь момент я забагато на себе взяла. Робота, діти, сім’я і сестра, яка до мене приїхала, і мені шалено хочеться проводити з нею час, ми дуже пізно лягали. Я банально не висипалась ці дні. І організм сказав відпочити», – пояснила блогерка.
Після того, як медики провели необхідні обстеження та стабілізували стан Шульгіної, вона отримала дозвіл повернутися додому для подальшого відновлення.
Читайте по темі
- «Я завжди буду твоїм найбільшим фанатом»: Макс Чмерковський зворушливо привітав сина Ріо з 3-річчям
- «Опа, шо ти і прикол»: Леся Нікітюк на очах у всіх висміяла героя шоу «Холостяк» Тараса Цимбалюка
- «Якийсь вогник жевріє»: Олександр Терен з «Холостяка-13» неочікувано висловився про особисте життя