«Я не ходив і не говорив»: продюсер Бебешко шокував зізнанням про пережитий інсульт
Український композитор і продюсер Володимир Бебешко вперше поділився подробицями серйозних проблем зі здоров'ям, які пережив кілька років тому. В інтерв'ю Славі Дьоміну музикант розповів, що переніс інсульт, наслідки якого суттєво змінили його життя.
За словами 69-річного продюсера, хвороба вразила його настільки сильно, що певний час він був позбавлений можливості самостійно ходити та нормально розмовляти.
«Усі знають — інсульт, то й усе дуже просто. Воно вдарило сильно, і я не ходив, не говорив. Але зараз я ходжу, я музику пишу, з вами розмовляю. Бачите, більш-менш нормально. І маю надію, що буде ще краще», — поділився Бебешко.
Композитор зізнався, що його відновлення триває вже третій рік. Попри складний шлях реабілітації, він не опускає рук і щодня працює над своїм фізичним станом.
За словами продюсера, він багато часу проводить на свіжому повітрі, займається фізичними вправами та регулярно ходить на тривалі прогулянки.
«Я сам усе роблю. По три години ходжу в лісі, ходжу з паличками, фізкультурою займаюся. Час треба, час, час і ще раз час. І працювати. Хочеться жити, хочеться жити просто», — наголосив він.
Бебешко також розповів, що лікарі давали стримані прогнози після інсульту. За їхніми словами, лише невеликий відсоток пацієнтів може повернутися до відносно звичного життя після такого діагнозу.
Продюсер припустив, що однією з причин погіршення здоров'я могли стати постійні переживання та стреси, зокрема пов'язані з повномасштабною війною в Україні. Втім, сьогодні він налаштований позитивно та продовжує займатися творчістю, яку вважає важливою частиною свого життя.
Читайте по темі
- Щодня по 5000 калорій: тренер пояснив, як переїдання руйнує організм.
- Магнітна буря 27 травня: до чого готуватися метеозалежним людям – прогноз фахівців.
- Від м'язових судом до ламких нігтів: дієтологи попередили про 5 симптомів дефіциту кальцію в організмі