Територія абсурду: нардеп розкритикувала дорожню інфраструктуру київського залізничного вокзалу
За її словами, інфраструктура біля вокзалу створює значні незручності для пасажирів, особливо тих, хто прибуває або проводжає людей із важкими речами чи потребує швидкого доступу до транспорту. У своєму пості вона назвала територію «квестом із зірочкою» та «територією абсурду».
«Сьогодні вокзал перетворили на територію абсурду, де головна мета – не комфорт пасажирів, а максимізація прибутку з повітря. Велосипедні доріжки та пріоритет для пішоходів – це правильні європейські практики».
Депутатка звернула увагу на обмежену кількість парко місць, а також на наявність великої відгородженої зони, яка призначена для «спецтранспорту», але часто залишається порожньою.
Також вона розкритикувала роботу евакуаторів, назвавши ситуацію в місті «прибутковою системою», яка створює додаткові проблеми для водіїв замість вирішення транспортних питань.
«Давайте називати речі своїми іменами: це вже давно не про наведення ладу на дорогах. Це цинічний і надзвичайно прибутковий бізнес», - заявила Гриб.
Водночас вона наголосила, що не заперечує необхідності штрафів та евакуації як інструменти регулювання руху, однак вважає, що місто має паралельно створювати достатню кількість легальних та зрозумілих паркувальних місць.

Центральний вокзал у Києві. Фото: Depositphotos
На її думку, європейський підхід до міської мобільності передбачає не лише обмеження для водіїв, а й розвиток інфраструктури, яка робить пересування зручним для всіх мешканців.
Читайте також:
- Пасажири дедалі частіше нарікають на спеку в потягах «Укрзалізниці», цього разу поскаржившись на відсутність кондиціонерів на маршруті із Будапешта в Київ.
- З 28 червня потяг «Бессарабія», що курсує за маршрутом Київ – Кишинів, переходить на щоденний графік руху.
- Пасажири поїздів «Укрзалізниці», які стикаються з несправним або відсутнім кондиціонером у спеку не мають автоматичного права на повернення частини вартості квитка.