Обрано нового керівника «Нафтогазу»: що відомо про Сергія Корецького

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» 28 квітня обрала новим головою правління компанії Сергія Корецького. Окрім нього, до фінального етапу відбору пройшов Олег Прохоренко, який раніше очолював «Укргазвидобування». Про це повідомляє Forbes Ukraine з посиланням на співрозмовника у «Нафтогазі».
Видання нагадує, що Корецький очолює найбільшу нафтовидобувну компанію країни ПАТ «Укрнафта», а також «Укртатнафту» з листопада 2022 року.
У 2013 році він на посаді СЕО займався розвитком мережі автозаправок WOG. А з жовтня розбудовував власну мережу кафе під брендом Idealist Coffee.
Обрання Корецького також підтверджують у парламенті. Зокрема, його привітав із призначенням перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.
«Це дає шанс почати розчистку цієї «авгієвоі стаійні», в яку за десять років «корпоративної реформи» перетворили національну газову компанію! Але знадобиться «хірургія»! Пан Корецький поки показав свої здібності до цього», - написав Кучеренко у Facebook.
Читайте також: «Нафтогаз» встановив ціни на газ на рік: скільки доведеться платити населенню до 30 квітня 2026 року
Талановитою людиною із «шикарним досвідом і прекрасними результатами» назвав новообраного керівника «Нафтогазу» інший нардеп - голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Андрій Жупанин.
«Бажаю Сергію натхнення і витримки. Попереду дуже не прості часи вже як керманича найбільшої компанії в Україні. Країні потрібен газ для проходження наступної зими, а Нафтогазу потрібно знаходити кошти для його купівлі, для захисту своїх обʼєктів та нарощення видобутку українського газу», - написав він.
- Нагадаємо, що газопостачальна компанія «Нафтогаз України» забезпечує газом 12,5 млн українських домогосподарств.
- Група «Нафтогаз» здійснює повний цикл робіт з розвідки та розробки газових родовищ, є національним контрагентом з імпорту, зберігання та транзиту вуглеводнів.
- Компанія здійснює розробку понад 140 вуглеводневих родовищ у 12 областях України.