Падіння і удар шахедами: Україна за день втратила два винищувачі МіГ-29 – чи обійшлося без жертв
Протягом 27 червня Повітряні сили України зазнали втрати одразу двох винищувачів МіГ-29, але на щастя, попри серйозні інциденти, в обох випадках вдалося уникнути людських жертв.
Важливо! Водночас одну з втрат пов'язують із помилками під час ухвалення рішень, про що повідомив автор Telegram-каналу «Николаевский Ванёк».
За його інформацією, обставини аварії першого МіГ-29, який впав над територією Полтавської області, поки остаточно не встановлені. Існують дві основні версії того, що сталося, однак їх наразі не розголошують, а пілот встиг катапультуватися.
Інший винищувач було втрачено на Миколаївщині. Автор стверджує, що причиною стали несвоєчасні дії та незрозумілі рішення відповідальних осіб, а в мережі з'явилося відео ураження МіГ-29 шахедом.
Окупанти знищили Шахедами 2 наших бойових Міг-29 на аеродромі в Вознесенську Миколаївської області
— 🇺🇦 ЄвроМайдан 🇪🇺 (@EuroMaydan) June 27, 2026
Підписуйтеся на ЄвроМайдан. Тільки правда, і нічого крім правдиhttps://t.co/rK4LqG1LEX pic.twitter.com/64QAQZ86oN
Подібних прорахунків, за словами автора Telegram-каналу, у роботі командування не траплялося вже тривалий час. Водночас найважливіше, що в обох інцидентах всі військові залишилися живими.
Читайте по темі
- Найкращий військовий літак у світі: американський пілот розсекретив винищувач, що ламає закони фізики.
- Молодий штурман та досвідчений пілот-випробувач: втрати української авіації в катастрофі СУ-24М на Хмельниччині.
- Катастрофа під час авіашоу в Айдахо: відео зіткнення у повітрі двох військових літаків ВМС США.