Українського кіберспортсмена s1mple дискваліфікували через матчі з росіянами: що відомо про бан федерації
Причиною бану названо участь гравця в офіційних матчах у складі команди, де виступали російські кіберспортсмени. Дискваліфікація триватиме до 30 червня 2027 року, йдеться в офіційному рішенні UESF.
У федерації зазначили, що порушення стосується участі в офіційних зустрічах, зафіксованих у відкритих кіберспортивних базах даних (зокрема HLTV, Liquipedia та інших), після 1 липня 2025 року.
Згідно з рішенням, Костилєв не зможе брати участь у турнірах, які організовує або підтримує UESF, а також у змаганнях під егідою федерації або її партнерів.

Момент рукостискання S1mple та росіянина. Фото: Соцмережі
Водночас обмеження не поширюються на більшість міжнародних турнірів, які не підпадають під юрисдикцію UESF, тож кар’єра гравця на міжнародній кар’єрі все ще залишається відкритою.
Читайте також:
- Жест після перемоги обурив фанів: у кіберспорті стався новий скандал навколо «s1mple», що толерує росіян/
- Українська зірка Counter-Strike Олександр «S1mple» Костилєв розповів про відверту розмову зі своїми партнерами по команді, після якої саме його варто звинувачувати у всіх наступних поразках.
- Славетний бразильський футболіст Неймар відповів на провокативний пост української кіберспортивної команди NAVI. Тоді українці здолали бразильських опонентів з команди Furia.