Столиця в диму – кілька районів Києва затягло характерними хмарами: що говорять в ДСНС

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
692
3 голоси
Столиця в диму – кілька районів Києва затягло характерними хмарами: що говорять в ДСНС
Задимлений Київ. Фото: скріншот
Під вечір суботу, 26 червня, у кількох районах Києва зафіксували досить сильне задимлення, яке вже відчули мешканці Оболоні, Мінського масиву та Виноградаря.

Київ затягло димом. У кількох районах столиці зафіксували задимлення, яке вже відчули мешканці Оболоні, Мінського масиву та Виноградаря. Про це повідомляє Telegram-канал Київ Реальний.

У соцмережах припускають, що дим може йти з боку Вишгородського району або Чорнобильської зони відчуження, де, ймовірно, палають ліси чи сухостій.

«Ймовірно, дим може надходити з боку Вишгородського району або через пожежі в лісах чи торфовищах», – також припускає джерело.

Офіційного підтвердження причин задимлення від ДСНС чи столичної влади поки немає. 

Зауважимо, що Укргідрометцентр інформував заздалегідь – 27 червня надзвичайний рівень пожежної небезпеки. 

Погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах, при наявності джерел займання (відкритого вогню).

Читайте по темі