Столиця в диму – кілька районів Києва затягло характерними хмарами: що говорять в ДСНС
Київ затягло димом. У кількох районах столиці зафіксували задимлення, яке вже відчули мешканці Оболоні, Мінського масиву та Виноградаря. Про це повідомляє Telegram-канал Київ Реальний.
У соцмережах припускають, що дим може йти з боку Вишгородського району або Чорнобильської зони відчуження, де, ймовірно, палають ліси чи сухостій.
«Ймовірно, дим може надходити з боку Вишгородського району або через пожежі в лісах чи торфовищах», – також припускає джерело.
Офіційного підтвердження причин задимлення від ДСНС чи столичної влади поки немає.
Зауважимо, що Укргідрометцентр інформував заздалегідь – 27 червня надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах, при наявності джерел займання (відкритого вогню).
Читайте по темі
- Внаслідок потужного вибуху у Вінниці постраждали діти: подробиці.
- Змія підпливла під час купання: експерт розкрив, чи може вона атакувати людину.
- «Україна бореться за себе і своїх людей»: Зеленський привітав українців із Днем кримськотатарського прапора.
- На роботодавців і людей з інвалідністю чекають нові правила: ВР розгляне законопроект про розумне пристосування.