Куди звертатися рідним полонених та зниклих безвісти: Координаційний штаб змінює свою структуру в регіонах

Представництва або регіональні робочі групи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими відкриють у 14 містах України. Це, зокрема, Луцьк, Слов’янськ, Івано-Франківськ, Кропивницький, Одеса, Рівне, Чернігів, Житомир, Ужгород, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси та Чернівці. Про це йдеться у повідомленні Координаційного штабу.
Їхня діяльність забезпечується секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Національною поліцією.
Читайте також: Додому на щиті: в Україну повернули 909 тіл полеглих бійців ЗСУ
Водночас із 1 квітня призупинять роботу регіональні консультаційні центри Координаційного штабу у Миколаєві, Харкові, Львові та Вінниці. Вони не працюватимуть «до нормативного врегулювання їх функціонування».
Разом з тим громадська приймальня Координаційного штабу в Києві продовжує проводити індивідуальні й групові зустрічі.
«Також нагадуємо, що працює гаряча лінія Координаційного штабу. Наші консультанти готові відповісти на всі ваші питання. Крім того, продовжує функціонувати Особистий кабінет, зареєструвавшись у якому родичі можуть комунікувати зі Штабом, додавати всю відому інформацію про своїх близьких та отримувати зворотний зв'язок від держави», - зазначили у Координаційному штабі.
- Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав точну кількість людей, яких вдалося повернути з російського полону протягом трьох років повномасштабної війни. За його словами, на цей час вдалося повернути 4306 полонених.
- Зокрема, 18 березня до України з полону повернулися 197 захисників.