Шоу BIZ

«У мене було Dolce Vita»: Ольга Фреймут відверто розповіла про своє теперішнє та минуле життя в Лондоні

Аліна Сівак
305
Ольга Фреймут: Instagram
Ольга Фреймут зізналася, як змінилося її життя після переїзду у Лондон. Ведуча розповіла про побут та роботу.

Колишня українська телеведуча Ольга Фреймут, яка стала впізнаваною завдяки програмі «Ревізор» на Новому каналі відверто розповіла про життя у Лондоні. Про це стало відомо з інтерв'ю для URC Radio.

Раніше зірка не мала проблем з фінансами, однак після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну та переїзду у Велику Британію, її буденність кардинально змінилася.

Тепер ведуча змушена самостійно керувати побутом, поєднуючи домашні обов'язки з професійною діяльністю та численними робочими проєктами. Цікаво, що Ольга відмовилася від допомоги хатніх робітниць, і, за її словами, справа зовсім не в економії коштів.

«Довоєнне життя у мене було Dolce Vita. Купа помічників. Я не думала про побут. Тепер я можу вести нараду у видавництві і варити борщ, і тим часом ще підлогу мити ногою. І не те, що мені шкода грошей на прибиральницю. Мені не шкода. Соромно кликати прибиральницю в такі невеликі апартаменти», – зізналася Фреймут.

Ольга Фреймут у інтерв'ю. Скріншот

Також ведуча пояснила, чому свідомо обрала для життя саме Лондон. Вона переконана, що енергійний темп цього міста є потужним стимулом для саморозвитку, який не дає розслабитися.

Крім того, зірка скористалася нагодою, щоб розвінчати стереотип про власний характер, підкресливши, що маска суворої ревізорки, до якої звикла аудиторія, значно відрізняється від її справжньої особистості.

Читайте по темі