Такого гостя у Святошинському районі не чекали: у під’їзді багатоповерхівки знайшли справжнього лося
В одному з під'їздів Києва, що в Святошинському районі, жителі помітили лося, який зайшов погостювати. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Олексій опублікував кадри, на яких видно, що тварина вирішила знайти прихисток прямо на сходах під'їзду біля дверей одного з мешканців і зовсім не боялася людей.
За словами заступника, люди масово телефонували до правоохоронних органів через лося, який ходив вулицею. Білошицький зазначив, що тварину змогли оперативно повернути до лісу, де йому й місце.
«Приїхали, шукали, а він… у під'їзді багатоповерхівки 😅 стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій. Разом з фахівцями та небайдужими безпечно повернули до лісу», – жартівливо написав працівник поліції.
Варто зазначити, що відео вже розлетілося соцмережами та набрало реакцій від киян, які, скоріш за все, зовсім не очікували побачити такого лісового гостя у своєму під'їзді.
Читайте по темі
- Прихована руйнація: сейсмолог попередив про серйозну загрозу для Софії Київської через російські ракети
- На Київ насувається аномальна спека: гаряче повітря суне з Африки
- Чи будуть відключення світла 26 червня: Укренерго повідомило актуальну ситуацію в енергосистемі України