Україна

Такого гостя у Святошинському районі не чекали: у під’їзді багатоповерхівки знайшли справжнього лося

Аліна Сівак
634
Лось в одному з під'їздів Києва. Колаж: BLIK.ua
У Святошинському районі Києва мешканці помітили лося просто в під’їзді. Тварину вдалося безпечно повернути до лісу.

В одному з під'їздів Києва, що в Святошинському районі, жителі помітили лося, який зайшов погостювати. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Олексій опублікував кадри, на яких видно, що тварина вирішила знайти прихисток прямо на сходах під'їзду біля дверей одного з мешканців і зовсім не боялася людей.

За словами заступника, люди масово телефонували до правоохоронних органів через лося, який ходив вулицею. Білошицький зазначив, що тварину змогли оперативно повернути до лісу, де йому й місце.

«Приїхали, шукали, а він… у під'їзді багатоповерхівки 😅 стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій. Разом з фахівцями та небайдужими безпечно повернули до лісу», – жартівливо написав працівник поліції.

Варто зазначити, що відео вже розлетілося соцмережами та набрало реакцій від киян, які, скоріш за все, зовсім не очікували побачити такого лісового гостя у своєму під'їзді.

Читайте по темі