Ісаак Величко «загинув» на фронті: як росіяни поспішили з похоронами зірки мему про шоколадку

Аватар Кирило Гапонов Кирило Гапонов
3308
1 голос
Ісаак Величко «загинув» на фронті: як росіяни поспішили з похоронами зірки мему про шоколадку
Ісаак Величко. Скриншот: YouTube
Ісаак Величко, відомий завдяки шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» і фразі про шоколадку, став новою жертвою російських фейків. 22 травня ворожі ЗМІ заявили, що хлопець загинув на фронті, але ця інформація не підтвердилася.

За повідомленнями пропагандистських ресурсів, 19-річний Ісаак нібито загинув на Костянтинівському напрямку, вступивши до ЗСУ за програмою «Контракт 18-24». Новину одразу підхопили і деякі українські телеграм-канали.

Фото з нібито загиблим Ісааком Величком. Джерело: Telegram

Однак, як зазначає Blik.ua, пізніше з’явилася інша інформація: 22 травня близько 21:50 кілька джерел повідомили, що сестра Ісаака спростувала фейк. Водночас її офіційна заява досі не оприлюднена.

Що відомо про Ісаака Величко

Величко прославився ще у 2010-х, коли емоційно сказав у кадрі:

«Вона собі шоколадку купила? Гадіна! А я, може, теж хочу шоколадку!»

Цей момент став одним із найвідоміших мемів в українському інтернеті.

Хлопець мав складне дитинство – батько залишив родину, а з мамою стосунки були напруженими. Саме через це родину запросили до реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей», де психологи допомагали налагодити контакт.

У 2016 році Ісаак знову з’явився на телебаченні – цього разу на шоу «МастерШеф. Діти». Там він не протримався довго, вилетівши вже у другому випуску, однак не покинув мрію про власний ресторан.

У шкільні роки Ісаак захоплювався кулінарією, грав у КВК та займався робототехнікою. Після школи вступив до Черкаського національного університету. Там він навчався та навіть презентував власного робота.

  • Зауважимо, наразі достеменно невідомо, хто запустив фейк про смерть юнака. Але очевидно, що ворожі ресурси продовжують спроби дестабілізувати українське суспільство, маніпулюючи емоціями через відомі обличчя.
  • Поки ж сам Ісаак у соцмережах не з’являвся, що ще більше підігріває інтерес до ситуації. Але якщо інформація від його сестри правдива – юнак живий і, можливо, незабаром сам все пояснить.

Читайте також: 23 травня – День морської піхоти: як ця дата стала святом сили і пам'яті