Трагічна ДТП на Київщині: через зіткнення двох автомобілів загинули п'ятеро людей
Головне управління Національної поліції в Київській області повідомило про трагедію на автошляху Бориспіль – Дніпро, яка сталася 22 червня і забрала життя п'ятьох людей.
«Попередньо правоохоронці встановили, що 70-річний водій Renault Sandero, виконуючи обгін, виїхав на зустрічну смугу, де скоїв зіткнення з Nissan Altima, під керуванням 35-річного чоловіка», – сказано у заяві Нацполіції.
Внаслідок зіткнення смертельні травми отримали водій Renault Sandero, дві жінки-пасажирки віком 95 та 75 років, а також 40-річний чоловік, який перебував у Nissan Altima.

ДТП. Фото ілюстративне: Facebook
Ще одна пасажирка Renault Sandero, 69-річна жінка, померла у медичному закладі, куди її доправили після аварії.
Водночас водія Nissan Altima та 18-річну пасажирку Renault Sandero госпіталізували з ушкодженнями різного ступеня тяжкості.
За фактом автопригоди правоохоронці Київської області відкрили кримінальне провадження, а справу розслідують за статтею про порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі кількох людей.
Читайте по темі
- Смертельна ДТП у Києві: водій Mercedes мав 39 порушень ПДР і перевищував швидкість.
- Масова ДТП за участю дітей: на Луцькій трасі мотоцикл влетів у групу пішоходів.
- Винуватцем страшної аварії в Києві може бути керівник громади християн-баптистів: раніше він вже скоював ДТП.