Рішення про повне припинення вогню в Україні можуть ухвалити дуже скоро: ЗМІ назвали ймовірні терміни

Про повне перемир'я в Україні можуть домовитися наступного тижня на переговорах у Лондоні. Про це, посилаючись на свої джерела, пише New York Post.
«Наступного тижня в Лондоні ми хочемо ухвалити рішення про повне і всеосяжне припинення вогню», - сказав у коментарі виданню один з чиновників.
За його словами, намір також полягає в тому, щоб провести обговорення з росіянами. Посадовці також стверджують, що президент США Дональд Трамп «готовий вийти з-за столу переговорів без підтримки Москви, переклавши відповідальність за конфлікт на європейських союзників Америки».
Читайте також: Військова допомога та надання розвідданих Україні знову під загрозою: ЗМІ повідомили про настрої в Білому домі
За інформацією видання, міністр оборони України Рустем Умєров і його колеги «опрацюють сумніви», що залишилися в них з приводу мирного плану, більшість із яких стосуються лінії припинення вогню.
«Я думаю, що частина їхнього занепокоєння пов'язана із землею. Якраз із тим, що вони називають «де-юре» і «де-факто», - сказав один із чиновників.
«Де-факто», за його словами, означає, що Україна визнає, що росіяни окупують цю землю, але не збирається віддати її назавжди. А «де-юре» значить визнання Україною, що вона більше ніколи не отримає ці землі.
«Міністр оборони України повідомив американським офіційним особам, що Київ «на 90%» підтримує мирні рамки президента Трампа, представлені в Парижі цього тижня. Тепер питання полягає в тому, чи приєднається до справи Москва, яка зриває спроби Трампа домогтися повного припинення вогню і мирної угоди», - пише видання.
- Нагадаємо, західні ЗМІ повідомили, що Сполучені Штати Америки можуть визнати тимчасово окупований Крим російським. До такого рішення адміністрація президента Дональда Трампа може вдатися нібито заради мирної угоди.
- Раніше держсекретар США Марко Рубіо заявив, що вже за кілька днів Сполучені Штати можуть відмовитися від посередництва у встановленні миру в Україні. Це станеться, якщо не буде чітких ознак можливості досягти мирної угоди.