Зруйновано шлях до Криму: в Генічеську завалився стратегічний міст, який з’єднував регіон із півостровом
У окупованому Генічеську обвалився автомобільний міст через Арабатську стрілку – стратегічна переправа, що забезпечувала сполучення між материковою Херсонщиною та північним напрямком Криму. Споруда використовувалася для пересування як цивільного, так і військового транспорту. Про це повідомляє Антикор.
Генічеський міст. Фото:антикор
На фотографіях, що з'явилися в мережі, зафіксовано значний пролом у проїжджій частині, в який провалився автомобіль. Офіційних коментарів щодо обставин інциденту поки що не надходило.
Раніше повідомлялося, що аналітики спільноти оприлюднили супутникові знімки, що підтверджують пошкодження конструкції. За їхніми даними, по мосту завдали ударів щонайменше три безпілотники типів FP-2 та «Бегемот». Для забезпечення переправи в обхід зруйнованого об'єкта поблизу вже розгорнуто понтонну конструкцію.
Варто нагадати, що 11 червня українські військові атакували одразу чотири мости в районі в'їзду до Криму, а також двічі завдали ударів по переправі біля Чонгару.
Читати по темі
- Удар ракетами «Фламінго»: ЗСУ влучили у важливий завод російського ВПК із виробництва «Іскандерів»
- В Україні запускають тестування спрощеного переведення військових через «Армія+»: деталі від міністра оборони
- Оборонці Маріуполя та офіцери: Україна повернула з полону захисників усіх напрямків фронту