Росіянка не встояла під натиском Світоліної: українка пробилася до чвертьфіналу престижного турніру
Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує успішний виступ на трав'яному турнірі WTA у Бад-Гомбурзі. У матчі другого кола українка здолала «нейтральну» тенісистку Людмилу Самсонову та вийшла до чвертьфіналу змагань.
Початок зустрічі склався не на користь Світоліної. Самсонова впевнено провела стартову партію та виграла її з рахунком 6:3, поставивши українку в непросте становище.
Втім, надалі восьма ракетка світу перехопила ініціативу. У другому сеті Еліна значно додала в агресії та зрівняла рахунок за партіями, взявши сет із дзеркальним результатом 6:3.
Еліна Світоліна. Фото: Getty Images
Вирішальна партія вже проходила під диктовку української тенісистки. Світоліна контролювала перебіг гри, не залишивши суперниці шансів на камбек, і завершила матч перемогою – 6:2.
Теніс. WTA. Бад-Гомбург (Німеччина). 1/8 фіналу
Еліна Світоліна (Україна) – Людмила Самсонова (нейтральна) – 2:1 (3:6, 6:3, 6:2)
- У чвертьфіналі престижного трав'яного турніру українка зустрінеться з представницею Китаю Ван Сіньюй 25 червня.
Читайте по темі
- Чемпіонку Вімблдона-2023 усунули від тенісу: за що Маркета Вондроушова отримала 4 роки дискваліфікації.
- Еліна Світоліна тріумфує на турнірі WTA 500 у Берліні – нейтралка Калінська достроково покинула корт.
- Життя Еліни Світоліної поза кортом: спортсменка показала сімейні та тренувальні кадри у соцмережах.