«Пройшов через три села»: під Києвом зниклий після вибуху рудий кіт сам повернувся додому через три місяці
Зворушлива історія зі щасливим фіналом сталася на Київщині. Кіт на ім'я Рудик, який зник після російської атаки на ветеринарну клініку в Чабанах, повернувся додому майже через три місяці після пережитого. Про це повідомили його власники у соцмережах.
За їхніми словами, весь цей час вони не припиняли пошуки домашнього улюбленця та були вдячні всім небайдужим, хто допомагав інформацією.
Посмотреть в Threads
«Минуло майже три місяці з моменту прильоту біля ветлікарні в Чабанах, де згоріла автівка моїх батьків і звідки вискочив наш котик — Рудик! Весь цей час ми шукали його, ви нам дзвонили, писали, за що ми дуже вдячні. І ось сьогодні він повернувся додому! Просто сам прийшов у двір до батьків. Пройшов через три села, щоб повернутися додому», — написали господарі.
Нагадаємо, 3 квітня російські війська атакували ветеринарну клініку в Чабанах Київської області. Внаслідок удару будівля зазнала значних руйнувань і пожежі, загинули щонайменше п'ять котів і дві собаки. Під час атаки зляканий Рудик вискочив із автомобіля, який також згорів поблизу клініки, після чого безслідно зник.
Власники вже майже втратили надію побачити свого улюбленця знову. Однак кіт самостійно знайшов дорогу додому, подолавши, за словами господарів, шлях через кілька населених пунктів.
Читайте по темі:
- Шахед знищив ветеринарну лікарню у Чабанах: всі чотирилапі пацієнти загинули.
- Російські атаки дронами по Україні: є загиблі та десятки постраждалих у Харкові, Сумах і на Житомирщині.
- Масована атака на Україну 3 квітня: Росія обстріляла кілька областей – є влучання у будинок та ветклініку.