Україна

Трагічна ДТП на Київщині: через зіткнення двох автомобілів загинули п'ятеро людей

Владислав Власенко
338
Місце ДТП на Київщині. Фото: Нацполіція
Вчора, 22 червня, в Бориспільському районі Київської області поблизу села Рогозів сталася моторошна дорожньо-транспорта пригода з великою кількістю жертв.

Головне управління Національної поліції в Київській області повідомило про трагедію на автошляху Бориспіль – Дніпро, яка сталася 22 червня і забрала життя п'ятьох людей.

«Попередньо правоохоронці встановили, що 70-річний водій Renault Sandero, виконуючи обгін, виїхав на зустрічну смугу, де скоїв зіткнення з Nissan Altima, під керуванням 35-річного чоловіка», – сказано у заяві Нацполіції.

Внаслідок зіткнення смертельні травми отримали водій Renault Sandero, дві жінки-пасажирки віком 95 та 75 років, а також 40-річний чоловік, який перебував у Nissan Altima.


ДТП. Фото ілюстративне: Facebook

Ще одна пасажирка Renault Sandero, 69-річна жінка, померла у медичному закладі, куди її доправили після аварії.

Водночас водія Nissan Altima та 18-річну пасажирку Renault Sandero госпіталізували з ушкодженнями різного ступеня тяжкості.

За фактом автопригоди правоохоронці Київської області відкрили кримінальне провадження, а справу розслідують за статтею про порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі кількох людей.

Читайте по темі