Хто переможе – сто чоловіків чи одна горила: у мережі виникла суперечка через вірусне відео
Blik.ua розповідає, що багато користувачів бачило відео, де комп’ютерно змодельована горила безжально розправляється зі 100 чоловіками в дивній битві, про яку раніше ніхто й не чув. Величезна тварина з легкістю проривається крізь натовп людей, що один за одним падають під її ударами.
Мережу сколихнула хвиля обговорень після того, як один користувач поставив провокаційне питання: «Хто б переміг - 100 звичайних чоловіків чи одна сріблястоспинна горила?»
Саме це стало початком гарячої дискусії в соціальній мережі X (колишній Twitter), яка миттєво набрала обертів і викликала шквал суперечок, мемів та припущень.
У коментарях під відео, яке вже набрало понад 4,3 мільйона переглядів, користувачі розділилися на два табори. Частина переконана, що перемогу здобули б саме 100 чоловіків - мовляв, чисельна перевага зробить свою справу, навіть якщо окремо кожен із них поступається силою.
Однак інші дотримуються протилежної думки: на їхню думку, сріблястоспинна горила має настільки вражаючу фізичну міць і витривалість, що навіть десятки суперників не зможуть її зупинити.
Аби зрозуміти, хто б насправді здобув перемогу в такій незвичній сутичці, ми вирішили поставити це запитання штучному інтелекту - ChatGPT.
«Якщо говорити гіпотетично, то 100 чоловіків, працюючи злагоджено, мають значну перевагу в чисельності, інтелекті та можливості організувати стратегію», - пише ШІ.
Проте горила - надзвичайно сильна тварина, у рази сильніша за людину, з великою витривалістю та інстинктами захисту. Один на один - горила легко переможе. Але проти сотні людей, навіть без зброї, її шанси мінімальні, якщо люди діятимуть разом.
«Отже, в реальному сценарії перемогли б 100 чоловіків - головне, щоб вони діяли як команда», - підмітив чат-бот.
- Фахівці з дикої природи також долучилися до обговорення й поділилися своєю думкою: їхній прогноз збігається з оцінкою ChatGPT - у протистоянні люди зрештою здолали б горилу.
Читайте також: Вчені зафіксували справжню «розмову» дерев: як та коли рослини комунікують між собою